Kontakt


logo

Zbigniew Andrzej Walawski

Pełnomocnik Zarządu ds. Ochrony

Siedziba Kraków

tel.: 696455808

mail: z.walawski@multis.pl

logo

Sławomir Nowak

Specjalista ds. Przetargow

Siedziba Wrocław

tel.: 502451387

mail: marketing@multis.pl

logo

Krystyna Kempińska

Cleaning Manager

Siedziba Kutno

tel.: 660431024

mail: k.kempinska@multis.pl

Dyrektorzy Regionalni


logo

Jerzy Guzielak

Region Północno-Zachodni

Siedziba Szczecin

tel.: 509553191

mail: j.guzielak@multis.pl

logo

Zdzisław Skoczylas

Region Zachodni

Siedziba Ostrów Wielkopolski

tel.: 883369084

mail: z.skoczylas@multis.pl

logo

Jerzy Krupka

Region Wschodni

Siedziba Lublin

tel.: 696455840

mail: j.krupka@multis.pl


logo

Janusz Menart

Region Północno-Wschodni

Siedziba Olsztyn

tel.: 728330837

mail: j.menart@multis.pl

logo

Artur Piestrzyński

Region Południowy

Siedziba Mysłowice

tel.: 534401786

mail: a.piestrzynski@multis.pl

logo

Przemysław Wojtysiak

Region Lubuski

Siedziba Żagań

tel.: 784982032

mail: p.wojtysiak@multis.pl


Krystyna Kempińska

Region Centralny

Siedziba Kutno

tel.: 660431024

mail: k.kempinska@multis.pl

To możesz być Ty

Masz doświdczenie w branży ochroniarskiej, chcesz dołączyć do naszego zespołu – zadzwoń lub napisz !

Zadzwoń do nas

+48696455010 | Od poniedziałku do piątku 8.oo – 14:oo

Jeśli nie znalazłeś informacji na stronie, pani Ewa Dobrosielska z sekretariatu z pewnością dostarczy potrzebnych informacji

Nasze biura

Siedziba firmy

Multiservice Sp z o.o.
Rynek 15-16; 44-100 Gliwice

Biuro rozliczeniowo – kadrowe

Budynek -WEKTRA Holding Sp. z o.o. ul. Otolińska 21; 09-407 Płock pokoje 212A i 212B

Dodatkowe dane:

SĄD REJONOWY W GLIWICACH
X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
NUMER KRS: 0000047217
NIP: 679-10-21-905
REGON: 350849112

Prezes Zarządu: Bartosz Jarosz
Członek Zarządu: Izabela Stankiewicz
Pełnomocnik Zarządu ds. Ochrony Fizycznej: Zbigniew Andrzej Walawski